Actueel

Concert Kavóca 'Langs de randen van de stilte’ op 22 maart

Kavóca

Kavóca zingt ingetogen Passiemuziek

In de Veertigdagentijd kunt u op zaterdag 22 maart van 16.00-17.00 uur in het Atrium luisteren naar het kleinkoor uit het Kamper Vocaal Ensemble ‘Kavóca’ onder leiding van Luthine Postuma in samenwerking met Jurjan Lipke piano.

In het programma ‘Langs de randen van de stilte’ hoort u o.a. misdelen Kyrië, Benedictus, Agnus Dei en het slotkoraal uit 
‘The Armed Man’ (Karl Jenkins), motet ‘Herr ich warte auf dein Heil’ (J.M. Bach), ‘Gute Nacht, ihr Wesen’ 
uit motet ‘Jesu meine Freude’ (BWV 227) (J.S. Bach), naast muziek van Graun, Dubois, Pärt en Chilcott.

Reserveren

Bent u op zoek naar een uur ingetogen Passiemuziek? 
Reserveren kan via mail e.jalving@ikonenmuseumkampen.nl

Toegangsbewijs ad € 11,- te betalen aan de kassa van en ten gunste aan het Ikonenmuseum.

Hiermee kunt u ook de expositie van Helmantels stillevens en kerkinterieurs bewonderen. Tevens loopt tot 10 mei nog de expositie ‘het jaar rond met ikonen’. Kalenderikonen zijn fascinerende objecten. Minutieus geschilderd laten ze grote groepen heiligen en feestdagen zien, geordend per maand of jaar.